Kategorie
Wydawca

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Submit

Motocyklista doskonały kat. A 2/2 2020 płytka

Dostępność: brak towaru
Cena: 5,00 zł 5.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 4,07 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość EGZ.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Płyta "Motocyklista doskonały kat. A 2/2 PWPW" jest elementem e-podręcznika i jest sprzedawana łącznie z podręcznikiem "Motocyklista doskonały A 1/2 e-podręcznik"

„Testy A” to jedna z najważniejszych pomocy niezbędnych do właściwego przygotowania się do egzaminu na prawo jazdy kat. A, A1, A2 i AM. Program zawiera aktualną, najszerszą na rynku bazę pytań testowych:

 • wszystkie oficjalne pytania egzaminacyjne przygotowane przez Ministerstwo,
 • pytania z bazy pytań PWPW na mocy umowy licencyjnej między Grupą IMAGE Sp. z o.o. a Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych,
 • pytania przygotowane i przekazane przez Grupę IMAGE do bazy PWPW, stosowane podczas egzaminów państwowych na prawo jazdy,
 • inne przykładowe pytania egzaminacyjne opracowane przez grono ekspertów.

Do wybranych pytań dołączono komentarz wyjaśniający poprawną odpowiedź.

Na każdej płycie nadrukowany jest kod, który umożliwia pobieranie aktualizacji przez 3 miesiące.

W programie są 3 główne działy: „Nauka”, „Egzamin” oraz „Skrzyżowania”.

Dział „Nauka”:

 • pozwala zapoznać się z pytaniami stosowanymi podczas egzaminu wewnętrznego,
 • obejmuje pełny zakres programu kursu na daną kategorię prawa jazdy.

W dziale „Egzamin” znajdują się:

 • wszystkie oficjalne pytania egzaminacyjne przygotowane przez Ministerstwo,
 • pytania pochodzące z bazy PWPW, stosowane podczas egzaminów państwowych na prawo jazdy kat. A, A1, A2 i AM - udostępnione na mocy umowy licencyjnej między Grupą IMAGE Sp. z o.o. i Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych,
 • pytania przygotowane i przekazane przez Grupę IMAGE do bazy PWPW, stosowane podczas egzaminów państwowych na prawo jazdy kat. A, A1, A2 i AM,
 • inne przykładowe pytania egzaminacyjne opracowane przez grono ekspertów.

W dziale „Skrzyżowania” jest prawie 200 pytań i animacji z działu „pierwszeństwo w ruchu drogowym”.

W dziale „Pytania dodatkowe” - ponad 500 pytań rozszerzającymi wiedzę na temat bezpiecznego poruszania się po drogach.

 • spertów, a oryginalność każdej płyty zawierającej te materiały potwierdza hologram z logo PWPW.

  Dział NAUKA pozwala zapoznać się z pytaniami stosowanymi podczas egzaminu wewnętrznego, obejmującymi cały zakres materiału kursu na daną kategorie prawa jazdy.Pytania są podzielone na działy i zbliżone do stosowanych podczas egzaminu państwowego. Podczas nauki - miejsce zakończenia sesji jest zapamiętywane i każdy z uczących może kontynuować w miejscu uprzedniego zakończenia. Podczas kolejnych sesji pytania są wyświetlane w następującej kolejności: najpierw te, na które została udzielona nieprawidłowa odpowiedź, pominięte i nowe.W dziale EGZAMIN można przeprowadzać egzamin wewnętrzny spełniający wszelkie wymagania opisane w ustawie o kierujących pojazdami z dnia 5 stycznia 2011r. oraz w rozporządzeniu Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 13 lipca 2012r. w sprawie egzaminowania osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez egzaminatorów oraz wzór dokumentów stosowanych w tych sprawach.
  Część teoretyczna egzaminu państwowego obejmuje:
  20 pytań z wiedzy podstawowej (odpowiedzi TAK/NIE), w tym:
  < >10 pytań o wysokim znaczeniu dla bezpieczeństwa ruchu drogowego, każde za 3 punkty,6 pytań o średnim znaczeniu dla bezpieczeństwa ruchu drogowego, każde za 2 punkty,4 pytania o niskim znaczeniu dla bezpieczeństwa ruchu drogowego, każde za 1 punkt;6 pytań o wysokim znaczeniu dla bezpieczeństwa ruchu drogowego, każde za 3 punkty,4 pytań o średnim znaczeniu dla bezpieczeństwa ruchu drogowego, każde za 2 punkty,2 pytania o niskim znaczeniu dla bezpieczeństwa ruchu drogowego, każde za 1 punkt;W części podstawowej osoba egzaminowana ma 20 sekund na przeczytanie pytania i 15 sekund na udzielenie odpowiedzi. Pytanie składa się części tekstowej oraz ilustracji (zdjęcie, klip filmowy, symbol np. znaku drogowego). Klip jest wyświetlany bez możliwości zatrzymania go i powtórzenia. Czas 15 sekund na udzielenie odpowiedzi jest liczony od momentu zakończenia emisji klipu.
  W części specjalistycznej czas na odpowiedz to 50 sekund. Można poprawiać udzielone odpowiedzi aż do momentu zatwierdzenia udzielonej odpowiedzi przez przejście do następnego pytania lub do momentu upływu czasu przewidzianego na udzielenie odpowiedzi.
  Pytanie zawiera tylko jedną prawidłową odpowiedź. Nie wskazanie żadnej odpowiedzi jest równoznaczne z udzieleniem niewłaściwej odpowiedzi na zadane pytanie i otrzymaniem 0 punktów. Suma punktów możliwych do uzyskania wynosi 74, do uzyskania pozytywnego wyniku niezbędne jest przynajmniej 68. Czas trwania egzaminu wynosi maksymalnie 25 minut.
  Wymagania sprzętowe:
  Windows XP SP3, Vista SP2, Windows 7, Windows 8
  Procesor 1.6GHz
  512MB RAM (zalecane 1GB)
  Karta graficzna 128MB
  Minimalna rozdzielczość ekranu 1024x768.
  Napęd DVD-ROM
  3GB wolnego miejsca na dysku
  Dostęp do internetu (do pobierania aktualizacji oraz aktywacji programu)
  Microsoft .NET Framework 3.5 (możliwość pobrania w trakcie instalacji)
  Przegladarka Internet Explorer 8
  Adobe Flash Player dla przeglądarki Internet Explorer.

Szczegóły

Autor GRUPA IMAGE
Rok wydania 2017
Stron 0

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl