Biznes, Ekonomia, Finanse

Autocoaching dla każdego. Odnajdź swoje mocne strony i osiągnij zaplanowane cele

Autocoaching dla każdego. Odnajdź swoje mocne strony i osiągnij zaplanowane cele
Autocoaching dla każdego. Odnajdź swoje mocne strony i osiągnij zaplanowane cele

Zostań swoim najlepszym przyjacielem. Trenerem. Nauczycielem. I pomocnikiem

Coaching definiuje się jako interaktywny proces rozwoju zawodowego lub osobistego. Sięgając po metody rodem z psychologii, coaching pomaga poprawiać wyniki, osiągać cele i odpowiadać na ważne pytania związane z działaniem firmy, karierą lub życiem prywatnym. W procesie coachingowym uczestniczą zwykle co najmniej coach i osoba, która jest "coachowana"...

A gdyby scoachować się samemu?

Gdyby tak, korzystając z profesjonalnych i sprawdzonych narzędzi coachingowych, samemu udzielić sobie wsparcia? Dokonać analizy i diagnozy sytuacji, która sprawia problem? Odpowiedzieć sobie na pytanie o to, w jakim kierunku chce się iść, i po prostu w nim podążyć? Brzmi jak bajka? Tylko na początku. Autor tego podręcznika autocoachingu napisał go właśnie po to, by udostępnić Ci odpowiedni zestaw narzędzi, dzięki którym samodzielnie poradzisz sobie z wieloma problemami, jakie życie stawia przed każdym z nas. Oczywiście, ta książka nie zastąpi w pełni ani coacha, ani terapeuty, ale stanie się ― mamy nadzieję! ― Twoim wsparciem w codziennych zmaganiach zawodowych i osobistych.

Dostępność: Dostęny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 49,90 zł (netto: 47,52 zł )
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
EGZ.
 • nowość

Bitcoin. Ilustrowany przewodnik

Bitcoin. Ilustrowany przewodnik
Bitcoin. Ilustrowany przewodnik

Inflacja, sterowane kryzysy gospodarcze, pękające bańki, afery związane z udzielaniem kredytów i zadłużaniem się — to tylko kilka problemów, których doświadczamy w efekcie scentralizowanej bankowości powiązanej z polityką. Z drugiej strony bitcoin i łańcuch bloków kojarzą się z mrocznym półświatkiem i łatwymi pieniędzmi, przez co rozbudzają ludzkie lęki i chciwość. Jeśli jednak odsunie się na bok wątki sensacyjne, łatwo zauważyć, że zdecentralizowana cyfrowa waluta ma potencjał wyrwania wielu ważnych aspektów naszego życia spod kontroli polityków i bankowców. Aby jednak trafnie ocenić przydatność bitcoina w niepowtarzalnej, osobistej sytuacji, trzeba dobrze pojąć tę koncepcję i zasady, na których się opiera.

Dzięki tej książce zrozumiesz mechanizmy rządzące technologią bitcoina oraz łańcucha bloków. Poznasz też wiele koncepcji leżących u podstaw bitcoina, takich jak podpisy cyfrowe, dowód pracy oraz sieci peer-to-peer. Dowiesz się, jak zainstalować i korzystać z portfela bitcoina, jak przechowywać klucze prywatne oraz jak uruchomić pełny węzeł bitcoina, a także - jak rozpoznawać fałszywe deklaracje oszustów liczących na łatwy zysk. Aby w pełni skorzystać z zawartych tu informacji, nie musisz dysponować umiejętnością programowania ani zaawansowaną wiedzą techniczną i matematyczną. Dzięki przystępnemu językowi i łatwym do przyswojenia schematom zrozumiesz, czym w rzeczywistości jest bitcoin i czym może się stać w niedalekiej przyszłości.

Najważniejsze zagadnienia:

 • solidne podstawy bitcoina
 • anatomia transakcji bitcoinowych
 • adresy odbiorców i portfele w sieci bitcoina
 • łańcuch bloków i kopanie bitcoina
 • nowości w zaktualizowanym protokole bitcoina

Bitcoin: zrozum, czym jest ta przełomowa technologia!

Dostępność: Dostęny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 99,00 zł (netto: 94,29 zł )
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
EGZ.

DevOps. Światowej klasy zwinność, niezawodność i bezpieczeństwo w Twojej organizacji. Wydanie II

DevOps. Światowej klasy zwinność, niezawodność i bezpieczeństwo w Twojej organizacji. Wydanie II
DevOps. Światowej klasy zwinność, niezawodność i bezpieczeństwo w Twojej organizacji. Wydanie II

Początkowo DevOps dotyczyło branży IT i miało zapobiegać konfliktom zespołów w ramach firmy. Dziś zasady i wzorce DevOps pozwalają na przełamanie problemów, które bez interwencji powodowały opóźnienia w dostarczaniu produktów, ich niską jakość i powiększanie się długu technicznego, a także mniejszą wydajność, rosnące niezadowolenie pracowników i ich wypalenie zawodowe. Dziś DevOps jest uważane za właściwe dla każdej organizacji, która musi zwiększyć przepływ pracy technicznej przy zachowaniu jakości, niezawodności i poczucia bezpieczeństwa klientów.

To drugie, zaktualizowane wydanie podręcznika ułatwiającego przekształcanie wewnętrznych procesów w firmie zgodnie z najlepszymi praktykami DevOps. Omówiono tu podstawowe zasady DevOps, dzięki którym zwiększa się produktywność, komfort pracy pracowników, a także zwinność, czyli zdolność do reagowania na zmiany otoczenia. Nie zabrakło też wyników najnowszych badań i praktycznych doświadczeń. W tym wydaniu uwzględniono najnowsze pomocnicze dane, jak również dodatkowe zasoby, narzędzia i techniki, dzięki którym transformacja DevOps okaże się dużo prostsza. Opisano ponadto, jak można rozszerzać zasady DevOps poza dział IT i ścisłe kierownictwo firmy - tak, aby dotyczyły całej organizacji.

Dostępność: Dostęny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 99,00 zł (netto: 94,29 zł )
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
EGZ.

Finanse cyfrowe. Nowe tendencje i możliwości.

Finanse cyfrowe. Nowe tendencje i możliwości.
Finanse cyfrowe. Nowe tendencje i możliwości.

Publikacja jest częścią serii opracowań poświęconych finansom cyfrowym, powstałych w Zakładzie Finansów Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej. W ich przygotowaniu oprócz pracowników naukowych Zakładu Finansów udział wzięli eksperci zewnętrzni z innych ośrodków akademickich, świata biznesu i instytucji publicznych. W pierwszej publikacji pt. „Finanse cyfrowe: informatyzacja, cyfryzacja, danetyzacja” zaprezentowano ogólne ramy gospodarki cyfrowej, problematykę konsumenta na rynku finansowym oraz ryzyka finansów cyfrowych. Druga publikacja pt. „Finanse cyfrowe: perspektywa rynkowa” zawiera omówienie wybranych zagadnień związanych z bankowością cyfrową, ubezpieczeniami cyfrowymi oraz cyfryzacją rynków kapitałowych. W obecnie prezentowanej publikacji skupiono uwagę na nowych tendencjach i możliwościach w epoce finansów cyfrowych.
 
Publikacja składa się z ośmiu artykułów. W pierwszym M. Wrzosek przedstawiła problematykę suwerenności cyfrowej – koncepcję cyfrowej suwerenności, narodowość Internetu, dane i ich własność, bezpieczeństwo systemów teleinformatycznych – cyberbezpieczeństwo w kontekście cyfrowej suwerenności oraz narodowość technologii.
 
W kolejnym artykule J. Węgrzyn i A. Zaczek zaprezentowały problematykę cyfryzacji sektora finansów publicznych. Autorki wyjaśniły korelacje zachodzące między cyfryzacją sektora finansów publicznych, gospodarką i obywatelami. Wskazały na możliwe kierunki działań na podstawie potrzeb tych ostatnich (human-centric) oraz wykorzystanie technologii cyfrowych w celu personalizacji usług dla każdego uczestnika życia gospodarczego. 
 
Następnie J. Węgrzyn i M. Syliwoniuk omówiły kwestię opodatkowania aktywności cyfrowej i, wykorzystując foresight, nakreśliły potencjalne kierunki wspierania cyfrowej i zielonej transformacji przez system podatkowy.
 
W czwartym artykule J. Węgrzyn zwróciła uwagę na potrzebę wypracowania systemu podatkowego na miarę XXI wieku wymagającego zweryfikowania zasad cyfrowej polityki podatkowej. 
 
W artykule piątym M. Kotarba przedstawił ogólny model działania pośrednictwa, a następnie wskazał, jak jest on transformowany w wyniku postępującej cyfryzacji. Przedstawił oczekiwane dalsze kierunki zmian i ocenę ich konsekwencji dla przetrwania i rozwoju pośredników. 
 
W następnym artykule W. Szpringer zwrócił uwagę na kluczowy aspekt regulacji systemów płatności, którym jest zdolność wspierania innowacyjnych rozwiązań, niosących ze sobą nowe technologie. 
 
Autor siódmego artykułu – J. Monkiewicz omówił trzy obszary innowacji w dziedzinie płatności detalicznych – innowacyjne instrumenty płatnicze, innowacyjne kanały i sposoby dokonywania płatności oraz innowacyjne formy pieniądza. Stwierdził także, że kształt nadzoru i jego instrumentarium ulega istotnym zmianom w warunkach cyfryzacji świata finansów, a rozwój technologii cyfrowych i ich zastosowanie w procesach nadzorczych umożliwia bardziej skuteczne, proaktywne monitorowanie ryzyka i zagadnień zgodności w nadzorowanych instytucjach. 
 
W ramach ostatniego artykułu L. Sobczak przedstawiła zmiany w modelu raportowania rynkowego. W raportowaniu widoczny jest rosnący udział informacji niefinansowych zawartych zarówno w raportach finansowych, jak i niefinansowych. Według Autorki ogólny trend w raportowaniu rynkowym znajduje odzwierciedlenie w przedstawionym w opracowaniu raportowaniu PZU SA. Wysoce prawdopodobne jest to, że znajduje również odbicie w sposobie raportowania innych, notowanych na giełdzie, instytucji finansowych.

Dostępność: Dostęny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 38,00 zł (netto: 36,19 zł )
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
EGZ.

Heksagon szczęścia. Równowaga kluczem do spełnienia

Heksagon szczęścia. Równowaga kluczem do spełnienia
Heksagon szczęścia. Równowaga kluczem do spełnienia

Zdrowie, relacje, finanse, praca zawodowa, czas dla siebie, rozwój osobisty. Oto sześć obszarów, między którymi poruszamy się... żyjąc. To ni mniej, ni więcej, tylko sześć stref naszego życia, z których żadna nie jest pierwsza ani ważniejsza od innych. Bez dobrego zdrowia nie może być mowy o sukcesie zawodowym. Bez pracy nie będziemy mieć pieniędzy. Odpowiedni poziom finansowy pozwoli nam realizować własne pasje. Jedną z nich może - a nawet powinno - być spędzanie czasu z bliskimi i przyjaciółmi. Drugą najważniejszą pasją świadomego człowieka jest samorozwój. I tak to się kręci. Tak to się uzupełnia w niekończącym się heksagonie szczęścia.

Jak widzisz, problemy w jednej strefie Twojego życia nie pozostają bez wpływu na resztę jego obszarów. I odwrotnie: uzdrowienie konkretnego obszaru wywołuje pozytywny efekt w pozostałych pięciu. Czasem bezpośredni - na przykład uwolniwszy się od bólu w kolanie, będziesz mógł lepiej koncentrować się na swoich zadaniach zawodowych i dzięki temu poprawisz pozycję w pracy. Czasem pośredni - poprawiwszy pozycję w pracy, zwiększysz swoje szanse na awans, także finansowy. Naddatek pieniędzy przeznaczysz na wymarzone wakacje, na których lepiej odpoczniesz i przemyślisz kwestie egzystencjalne...

Heksagon szczęścia może działać w Twoim życiu jak dobrze naoliwiona maszyna, która pozwoli Ci na realizację dowolnych celów i marzeń. Kluczem do jej działania jest zrozumienie mechanizmów utrzymujących wszystkie jej części w balansie.

Czy chcesz dostroić swój własny heksagon szczęścia?

Dostępność: Dostęny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 49,00 zł (netto: 46,67 zł )
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
EGZ.

Krótka historia ekonomii wyd. 4

Krótka historia ekonomii wyd. 4
Krótka historia ekonomii wyd. 4

Skąd się bierze bieda? Czy kryzysów ekonomicznych naprawdę nie da się uniknąć? Czy interwencja państwa w gospodarkę jest przekleństwem, czy też koniecznością? W tej wciągającej i dowcipnej książce autor, historyk gospodarki, odpowiada na te podstawowe pytania, a także w przystępny sposób przedstawia główne idee ekonomiczne oraz siły i dylematy kształtujące współczesny świat.


Poszczególne rozdziały są poświęcone punktom zwrotnym w historii gospodarczej świata, w tym wynalezieniu pieniądza, narodzinom kapitalizmu i Wielkiemu Kryzysowi. Czytelnik poznaje zjawiska przedsiębiorczości i nierówności, wraz z autorem analizuje ekonomię behawioralną i kryzysy finansowe. W książce nie brakuje sylwetek myślicieli takich jak Adam Smith, Karol Marks czy John Maynard Keynes.
Krótka historia ekonomii to inspirująca lektura zarówno dla czytelników dopiero poznających ekonomię, jaki i wszystkich, którzy chcą lepiej zrozumieć historię gospodarczą oraz prawa rządzące nią od starożytności do czasów współczesnych.

Dostępność: Dostęny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,99 zł (netto: 38,09 zł )
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
EGZ.

Marketing afiliacyjny dla bystrzaków

Marketing afiliacyjny dla bystrzaków
Marketing afiliacyjny dla bystrzaków

Zarabiaj, promując produkty, które kochasz!

Wykorzystaj swoje zainteresowania i dołącz do biznesu generującego dochód. Postaw prostą stronę WWW i dzięki marketingowi afiliacyjnemu otrzymuj prowizję za promowanie produktów setek firm w świecie online. SEO, social media, czy e-mail marketing? Wykorzystaj różne drogi dotarcia do klienta, by osiągnąć sukces. Ta książka wszystkiego Cię nauczy - krok po kroku.

W książce:

 • Odkrywanie swojej niszy i przeprowadzanie badania słów kluczowych
 • Znajdowanie narzędzi pozwalających zaoszczędzić czas i pracę
 • Zaawansowane strategie osiągania większych zysków
 • Unikanie potencjalnych pułapek

Dostępność: Dostęny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 59,00 zł (netto: 56,19 zł )
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
EGZ.

Metoda Running Lean. Iteracja od planu A do planu, który da Ci sukces. Wydanie III

Metoda Running Lean. Iteracja od planu A do planu, który da Ci sukces. Wydanie III
Metoda Running Lean. Iteracja od planu A do planu, który da Ci sukces. Wydanie III

Kilka lat temu sprawdzały się modele biznesowe, które dziś nie mają racji bytu. Teraz wprowadzanie nowych produktów jest szybkie i łatwe, konkurencja ogromna, a rozczarowani klienci nie dają drugiej szansy - po prostu odchodzą i wybierają inną ofertę. Jeśli więc chcesz osiągnąć sukces, musisz mieć świetny pomysł na rozwiązanie, za które ludzie będą chcieli zapłacić, następnie pozyskać płacących klientów, zapewnić sobie przychody i rozwijający się zespół.

To trzecie, gruntownie uzupełnione wydanie świetnego podręcznika poświęconego metodzie Running Lean. W systematyczny i praktyczny sposób pokazano w nim, jak krok po kroku przekształcić pomysł w produkt, który będzie dopasowany do potrzeb rynku i dzięki temu zapewni płacących klientów. Znajdziesz tu omówienie zasad projektowania modelu biznesowego i testowania go w etapach z wykorzystaniem 90-dniowych cykli, dzięki czemu zdobędziesz płacących klientów bez konieczności wcześniejszego budowania produktu. To da Ci czas na stworzenie takiego, który przyniesie dochód. W książce pokazano też, jak maksymalizować proces wprowadzania produktu na rynek pod kątem szybkości, a także jak prowadzić iteracje pozwalające na jego dopasowanie do potrzeb rynku.

Dzięki książce:

 • sprawdzisz swój pomysł i przełożysz go na model biznesowy
 • przetestujesz ryzykowne założenia za pomocą eksperymentów
 • wykorzystasz wywiady z klientami do uczenia się od nich
 • dotrzesz do klientów i nakłonisz ich do zakupu
 • nauczysz się działać i podejmować decyzje w warunkach skrajnej niepewności

Nie ma sensu tworzyć czegoś, czego nikt nie chce!

Dostępność: Dostęny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 59,00 zł (netto: 56,19 zł )
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
EGZ.

Pierwsze kroki w Power BI. Kompletny przewodnik po praktycznej analityce biznesowej. Wydanie II

Pierwsze kroki w Power BI. Kompletny przewodnik po praktycznej analityce biznesowej. Wydanie II
Pierwsze kroki w Power BI. Kompletny przewodnik po praktycznej analityce biznesowej. Wydanie II

Dzisiejszy, dynamiczny świat biznesu wysoko ceni wartość informacji płynących z danych. Rozwiązania z obszaru analityki biznesowej ułatwiają kierownictwu przedsiębiorstwa podejmowanie najlepszych decyzji, a to z kolei przekłada się na sukces rynkowy i zyski. Analitycy danych, którzy potrafią przełożyć strumień danych na przydatne informacje, zaprezentowane za pomocą czytelnych raportów, są dziś wysoko cenieni w każdej organizacji dążącej do rozwoju.

To drugie, w pełni zaktualizowane wydanie przewodnika dla początkujących, dzięki któremu szybko zdobędziesz praktyczne umiejętności korzystania z rozbudowanej platformy Power BI. Najpierw zapoznasz się z podstawami analityki biznesowej i sposobami realizowania projektów w tym obszarze. Nauczysz się krok po kroku pobierać, oczyszczać i przekształcać dane, a potem generować ich atrakcyjne wizualizacje. Szybko wprawisz się w tworzeniu eleganckich raportów zrozumiałych dla osób podejmujących decyzje biznesowe. Dowiesz się również, jak zainstalować platformę Power BI, zarządzać nią i wdrożyć ją w organizacji. Ponadto przekonasz się, jak ciekawe są ścieżki kariery dostępne dla specjalistów w tej dziedzinie, a także otrzymasz garść porad na temat dalszej nauki.

Dzięki książce:

 • płynnie rozpoczniesz pracę z platformą Power BI
 • zrozumiesz zasady analityki biznesowej
 • nauczysz się przekształcać dane za pomocą edytora Power Query
 • zaczniesz tworzyć zoptymalizowane modele danych
 • zastosujesz język DAX do obliczeń na potrzeby analizy danych
 • dowiesz się, jak korzystać z pulpitów nawigacyjnych, aplikacji, metryk i kart wyników

Z Power BI nauczysz się profesjonalnej analizy biznesowej!

Dostępność: Dostęny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 89,00 zł (netto: 84,76 zł )
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
EGZ.

Pokochaj przeciwności losu! Jak sprostać każdemu wyzwaniu i odnosić sukcesy

Pokochaj przeciwności losu! Jak sprostać każdemu wyzwaniu i odnosić sukcesy
Pokochaj przeciwności losu! Jak sprostać każdemu wyzwaniu i odnosić sukcesy

Przygotuj się na niesamowitą transformację swojego życia!

 • Odkryj w swoim wnętrzu niewidoczne siły i wyzwól wiarę we własne możliwości
 • Odwołaj się do mocy wszechświata i użyj jej w korzystny dla siebie sposób
 • Zdobądź niezachwianą pewność siebie

W sferze rozwoju duchowego Napoleon Hill jest postacią ponadczasową. Głębia, prostota i elegancja, która bije z jego dzieł, nieodmiennie inspirują i zachwycają rzesze czytelników. Hill udowodnił, że można spełniać pragnienia i osiągnąć sukces i bogactwo. Ciężko pracował, aby później przekuć swoją wiedzę w filozofię, która dodaje wiary w siebie, ułatwia wyrwanie się z ubóstwa i ciągłego niezadowolenia i pomaga zastąpić je życiem w obfitości, satysfakcji z własnych dokonań i radości.

W książce, którą trzymasz w dłoni, znajdziesz zbiór prelekcji wygłoszonych przez Napoleona Hilla na antenie radiowej. Podczas tych audycji objaśniał on podstawowe działania, dzięki którym człowiek może przezwyciężyć wszelkie przeciwności i zamienić je w korzyści. Teraz możesz się poczuć tak, jakby mistrz mówił bezpośrednio do Ciebie i dzielił się z Tobą tajemnicami umysłów osób, które zdołały ukształtować własne przeznaczenie. I wreszcie możesz wkroczyć na drogę nieprzemijających sukcesów!

Prawdziwym sukcesem są siła i pomysłowość pojawiające się w obliczu przeciwności!

 • Odkryj trzy główne przyczyny porażek!
 • Ukształtuj u siebie Elementy Pozytywnej Postawy Umysłowej!
 • Odnoś sukcesy dzięki niezwykłej sile Złotej Reguły!

Nie można odnieść sukcesu bez ponoszenia porażek!

Dostępność: Dostęny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 49,90 zł (netto: 47,52 zł )
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
EGZ.

Przedsiębiorczość. Jak założyć i rozwijać własną firmę

Przedsiębiorczość. Jak założyć i rozwijać własną firmę
Przedsiębiorczość. Jak założyć i rozwijać własną firmę

W ciągu miesiąca w Polsce powstaje ponad dwadzieścia tysięcy przedsiębiorstw. Część z nich odnosi sukces, inne jakoś prosperują, ale duży odsetek przedsiębiorców prędzej czy później podejmuje decyzję o zamknięciu działalności. Zakładaniu firmy zwykle towarzyszy entuzjazm i poczucie spełnienia marzeń o własnym biznesie i wolności. Niestety, rzeczywistość boleśnie weryfikuje nadmiar optymizmu i nierealistyczne założenia. Jak się więc przygotować do prowadzenia własnej działalności i o czym należy pamiętać przy zakładaniu przedsiębiorstwa? Czy są jakieś sposoby, które gwarantują odniesienie sukcesu w biznesie?

 

Dostępność: Dostęny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 54,90 zł (netto: 52,29 zł )
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
EGZ.

Siatka danych. Nowoczesna koncepcja samoobsługowej infrastruktury danych

Siatka danych. Nowoczesna koncepcja samoobsługowej infrastruktury danych
Siatka danych. Nowoczesna koncepcja samoobsługowej infrastruktury danych

Dostęp do danych jest warunkiem rozwoju niejednej organizacji. Aby w pełni skorzystać z ich potencjału i uzyskać dzięki nim konkretną wartość, konieczne jest odpowiednie zarządzanie danymi. Obecnie stosowane rozwiązania w tym zakresie nie nadążają już za złożonością dzisiejszych organizacji, rozprzestrzenianiem się źródeł danych i rosnącymi aspiracjami inżynierów, którzy rozwijają techniki sztucznej inteligencji i analizy danych. Odpowiedzią na te potrzeby może być siatka danych, jednak praktyczna implementacja tej koncepcji wymaga istotnej zmiany myślenia.

Dostępność: Dostęny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 89,00 zł (netto: 84,76 zł )
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
EGZ.

Sklep online w 30 dni. Zaplanuj, uruchom i zacznij zarabiać.

Sklep online w 30 dni. Zaplanuj, uruchom i zacznij zarabiać.
Sklep online w 30 dni. Zaplanuj, uruchom i zacznij zarabiać.
Sklep online w 30 dni. Zaplanuj, uruchom i zacznij zarabiać

Zakładanie sklepu internetowego jest jak skręcanie mebli z Ikei. Bez problemu złożymy je samodzielnie i nie potrzebujemy do tego żadnego doświadczenia. Warunek jest jeden ― musimy się trzymać dołączonej do mebla instrukcji montażu i upewnić się, że użyliśmy wszystkich zalecanych elementów.

Książka Sklep online w 30 dni to taka instrukcja dla osób, które chcą samodzielnie założyć sklep internetowy. Autorka prowadzi czytelnika krok po kroku przez wszystkie etapy tego procesu, od planowania i weryfikowania pomysłu na biznes, przez wybór asortymentu i platformy, aż po zdobywanie pierwszych klientów i analizę danych. Opis działania został podzielony na małe kroki i ujęty prostym, przystępnym językiem. Do każdego rozdziału dołączono ćwiczenia do wykonania, ułatwiające wprowadzenie teorii w praktykę.

Jeśli myślisz o tym, by otworzyć e-sklep, z tą instrukcją przejdziesz od myślenia do działania i założysz biznes oparty na solidnych podstawach.

Brzmi dobrze? Zatem ― do dzieła!

Dostępność: Dostęny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 59,00 zł (netto: 56,19 zł )
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
EGZ.

Tajniki eksperta. Sekretny podręcznik zamieniania przypadkowych gości w stałych klientów

Tajniki eksperta. Sekretny podręcznik zamieniania przypadkowych gości w stałych klientów
Tajniki eksperta. Sekretny podręcznik zamieniania przypadkowych gości w stałych klientów

Ludzie szukają konkretnego produktu lub usługi, ponieważ chcą rozwiązać jakieś swoje problemy. Oczekują konkretnych rezultatów. Są gotowi zapłacić za pewność, że dzięki zakupowi uzyskają oczekiwany efekt. Co więcej, za jakiś czas chętnie powrócą, a nawet pozostaną wierni danemu produktowi przez wiele lat. Nie uda Ci się jednak zbudować grupy takich lojalnych klientów, jeśli poprzestaniesz na prostym wystawieniu produktów na sprzedaż i biernym czekaniu.

Dzięki tej bestsellerowej książce zrozumiesz, że sekretem udanej sprzedaży jest Twoja ekspercka wiedza i Twoje przesłanie. Dowiesz się także, w jaki sposób je wykorzystać, aby ludzie do Ciebie przyszli i pozostali mimo upływu czasu. Nauczysz się nie tylko, jak wpływać na klientów ze swoich lejków sprzedażowych, ale także jak stać się liderem. To całkowicie naturalne, każdy porządny biznes bowiem powstawał właśnie dlatego, że ktoś postanowił rozwiązać problem, przed którym inni uciekali. Ten poradnik sprawi, że odnajdziesz swój głos i zrozumiesz, jak wiedzę i przesłanie przekuć w ruch ludzi, którzy staną się Twoimi wiernymi klientami. Przekonasz się, jak wielką moc może mieć Twoja opowieść - opowieść eksperta!

W książce:

 • kim jest ekspert i jak się nim stać w pięciu etapach
 • sześć sekretów tworzenia własnej grupy odbiorców produktów lub usług
 • cztery sekrety przywiązywania ludzi do oferty
 • pięć sekretów powiększania liczby klientów
 • cztery sekrety stawania się autorytetem dla swoich idealnych klientów

Zamień swój talent w intratny biznes!

 
 
 

Dostępność: Dostęny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 67,00 zł (netto: 63,81 zł )
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
EGZ.

Vademecum allegrowicza. Sprzedawaj na pomarańczowym portalu bez tajemnic

Vademecum allegrowicza. Sprzedawaj na pomarańczowym portalu bez tajemnic
Vademecum allegrowicza. Sprzedawaj na pomarańczowym portalu bez tajemnic

Praktycznie każdy, kto zaczyna przygodę ze sprzedażą w sieci, jako pośrednika rozważa Allegro. I nic w tym dziwnego. „Pomarańczowy portal”, mimo upływu lat i coraz liczniejszej konkurencji, pozostaje hegemonem polskiego rynku sprzedaży internetowej. Platforma pozwala dotrzeć do 20 milionów klientów każdego miesiąca. Ta zawrotna liczba wynika z tego, że aż 80 procent polskich internautów wymienia Allegro jako swoje ulubione miejsce zakupów. Tych faktów nie mogą zlekceważyć ani początkujący, ani doświadczeni sprzedawcy.

Jak to się stało, że to właśnie Allegro osiągnęło sukces? Co sprawiło, że polski portal sprzedażowy skutecznie się opierał ― i wciąż się opiera ― ekspansji światowego giganta, jakim jest Amazon? W czym jest równie dobry, a nawet lepszy od najlepszych w branży? I jakie narzędzia oferuje swoim użytkownikom? Ta książka udziela odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące pomarańczowego portalu i podpowiada, jak efektywnie korzystać z proponowanych na nim rozwiązań, by sprzedawać więcej, szybciej i mniejszym kosztem własnym.

Pozycja obowiązkowa dla każdego początkującego e-sprzedawcy!

Dostępność: Dostęny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,90 zł (netto: 38,00 zł )
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
EGZ.

Wordpress Woocommerce. Stwórz zyskowny sklep internetowy

Wordpress Woocommerce. Stwórz zyskowny sklep internetowy
Wordpress Woocommerce. Stwórz zyskowny sklep internetowy

Książka, którą trzymasz w ręku, to rzecz na wskroś praktyczna. Dowiesz się z niej, jak w prosty i szybki sposób uruchomić własny sklep internetowy na CMS WordPress z użyciem wtyczki WooCommerce. Na systemie zarządzania treścią WordPress bazuje blisko 40 procent istniejących stron internetowych, a twórcy tego CMS-a mają większe ambicje. Przekroczenie magicznych 51 procent udziału w rynku może im się udać właśnie dzięki wtyczce WooCommerce. 

WooCommerce pozwala nadać stronie internetowej cechy e-sklepu. By zrobić to bezbłędnie, nie trzeba być programistą ― sklep można postawić samodzielnie. Ważne, by opanować najważniejsze funkcjonalności WordPressa i oczywiście wtyczki WooCommerce. Najlepiej krok po kroku i od A jak „adres” (wybór odpowiedniej nazwy domeny jest kluczowy w e-commerce!) do Z jak „zarabianie” (w końcu sklep stawia się po to, by zarabiał!). 

Jeśli chcesz dobrze rozpocząć działalność w sieci, zacznij z WooCommerce!

Dostępność: Dostęny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 42,90 zł (netto: 40,86 zł )
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
EGZ.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl