Wydawca
Kategorie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Submit

Informacja pasażerska na kolei

Dostępność: brak towaru
Cena: 54,00 zł 54.00
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 51,43 zł
bez 5% VAT i kosztów dostawy
ilość EGZ.
dodaj do przechowalni

Opis

Celem opracowania jest przybliżenie Czytelnikowi obecnie stosowanych na kolei sposobów informowania podróżnych oraz zasad tworzenia informacji dostępnej dla wszystkich grup podróżnych. O ile w przeszłości podróżny miał dostęp do stosunkowo niewielkiej informacji związanej z podróżą, o tyle obecnie ma do dyspozycji wiele źródeł wiedzy, przekazywanej za pośrednictwem różnych środków przekazu, nie wyłączając urządzeń osobistych, takich jak telefon komórkowy, czy smartfon. Dzięki nowoczesnej technice, zmienia się także jakość informacji na dworcach kolejowych i w pociągach. Staje się ona bardziej przejrzysta i dostępna dla podróżnych. 
 
Książka składa się z trzech części poprzedzonych rozdziałem dotyczącym roli informacji pasażerskiej dla podróżnych we współczesnym świecie. Uzupełnieniem informacji związanych z infrastrukturą, suprastruktury i innowacyjnymi środkami komunikowania się są załączniki. Obok definicji i objaśnień zamieszczono w nich zasady prawidłowego zachowania się pracowników kolei wobec różnych grup osób niepełnosprawnych. Na zakończenie przytoczona jest bogata literatura. 
 
Książka może być przydatna przy rozwiązywaniu konkretnych problemów decyzyjnych. Jest adresowana do inżynierów i techników, praktyków zajmujących się obsługą podróżnych i udzielaną im pomocą. Może także stanowić pomoc dla studentów transportu, a także osób zainteresowanych problematyka informacji na kolei.

Szczegóły

ISBN 9788393007035
Autor Poliński
Oprawa broszura
Rok wydania 2016
Format b5
Stron 256

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl