Producenci
Kategorie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Submit

Ogólna uprawa warzyw /PWRiL/

Dostępność: brak towaru
Cena: 73,70 zł 73.70
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 70,19 zł
bez 5% VAT i kosztów dostawy
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Opis

Podręcznik akademicki „Ogólna uprawa warzyw" au­torstwa profesorów Emila Chroboczka i Henryka Skąpskiego ukazał się ostatnio w roku 1984. Było to kolejne wydanie książki z roku 1957 napisanej przez nieżyjącego już profesora Emila Chroboczka, twórcę Instytutu Warzywnictwa w Skier­niewicach.
Od wielu już lat podnoszono potrzebę opracowania i wydania nowego podręcznika. Uprawę szczegółową warzyw w polu przedstawiono w „Polowej uprawie warzyw", napisa­nej przez zespół autorów pod redakcją profesora Mariana Orłowskiego. Z kolei „Uprawa warzyw pod osłonami", przygoto­wana pod redakcją profesora Tadeusza Pudelskiego, obejmuje oprócz uprawy poszczególnych gatunków roślin warzywnych łącznie z grzybami także zagadnienia ogólne ich produkcji w pomieszczeniach. Dlatego też w tym opracowaniu ograni­czono tematykę ogólnej uprawy pod osłonami do niezbędne­go minimum, koncentrując się na zagadnieniach dotyczących ogólnych zagadnień uprawy warzyw w polu.
Poszczególne rozdziały podręcznika napisali specja­liści z uczelni rolniczych, a także Instytutu Warzywnictwa w Skierniewicach. Wyrażam przekonanie, że będzie on po­mocny w zdobywaniu wiedzy przez studentów ogrodnictwa i rolnictwa, a także przydatny dla praktyków zajmujących się produkcją warzyw.

Szczegóły

ISBN 9788309010258
Autor Praca zbiorowa
Rok wydania 2007
Stron 0

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl