Wydawca
Nowości
Historia archeologii
Historia archeologii
129,00 zł 122,86 zł
EGZ.
Kategorie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Submit

Prace ładunkowe w transporcie kolejowym

Dostępność: brak towaru
Cena: 53,00 zł 53.00
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 50,48 zł
bez 5% VAT i kosztów dostawy
ilość EGZ.
dodaj do przechowalni

Opis

Rozwój transportu i technologii przewozowych ładunków stanowi kluczowe zadanie dla bezpiecznego, sprawnego i efektywnego ich przepływu w sieciach logistycznych. Monografia dotyczy prac ładunkowych związanych z transportem kolejowym. Ich prawidłowa realizacja przekłada się m.in. na jakość obsługi klienta, szeroko rozumiane bezpieczeństwo oraz czas dostawy. Specyfika przewożonych koleją ładunków i ich szeroki asortyment wpływa na stosowanie przez operatorów transportu coraz bardziej zaawansowanych technologii prac ładunkowych, z którymi są nierozerwalnie związane maszyny i urządzenia ładunkowe, obsługiwane przez wykwalifikowany personel. 
 
Czytelnik znajdzie w książce informacje dotyczące: klasyfikacji ładunków, rodzajów opakowań transportowych i jednostek ładunkowych, wagonów towarowych, maszyn i urządzeń ładunkowych, a także informacje dotyczące technologii i uwarunkowań związanych z realizacją prac ładunkowych oraz rozmieszczenia, zabezpieczenia i mocowania ładunków w wagonach na czas przewozu. Jeden z rozdziałów poświęcono zagadnieniom obsługi ładunków na stykach torów o różnych szerokościach. 
 
Dzięki szeroko omówionym zagadnieniom teoretycznym i praktycznym uwarunkowaniom prac ładunkowych, monografia może służyć do pogłębienia wiedzy o przeładunkach towarów w transporcie kolejowym. Książka jest adresowana do inżynierów i techników zajmujących się procesami ładunkowymi w transporcie kolejowym, studentów, pracowników punktów ładunkowych, bocznic kolejowych, a także osób zainteresowanych tą problematyką. Dzięki kompleksowemu potraktowaniu prac ładunkowych, może także wspomagać procesy decyzyjne. 

Szczegóły

ISBN 9788394324629
Autor Poliński
Oprawa broszura
Rok wydania 2018
Format b5
Stron 328

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl