Jak zostałem arcymistrzem. Aron Nimzowitsch.

Dostępność: Dostęny
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 20,00 zł
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna:

20.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość EGZ.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Łamigłówki debiutowe to 600 praktycznych kombinacji zebranych z wyjątkowo krótkich i najbardziej interesujących miniaturek szachowych. W każdym zadaniu są dwa rózne posunięcia i należy wybrać to właściwe. Jedno z rozwiązań jest prawidłowe i umożliwia dalszą, w miarę wyrównaną grę. Drugie rozwiązanie prowadzi do natychmiastowej przegranej. Partia kończy się znaczną przewagą materialną i w wielu pozycjach matem.

Wszystkie zadania są posegregowane według klasyfikacji kodów w otwarciach szachowych, co umożliwia zrozumienie           w jakich wariantach mogą powstawać ciekawe pułapki zarówno dla białych, jak i dla czarnych.

Wygranie partii w kilku, czy kilkunastu posunięciach daje zawsze dużą satysfakcję, ale należy być czujnym, aby samemu nie przegrać w podobny sposób.

Książka kończy się zestawieniem wszystkich prawidłowych rozwiązań.

 

Życzymy przyjemnej i owocnej lektury!

Szczegóły

ISBN 9788396210340
Autor Nimzowitsch Aron
Oprawa mi
Rok wydania 2021
Format a5
Stron 80

Bezpieczeństwo

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Submit
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Wydawca
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl