Systemowo-prawne podstawy zarządzania BHP

Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 20,00 zł
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
20.00
Cena netto: 19,05 zł
bez 5% VAT i kosztów dostawy
ilość EGZ.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Podręcznik jest przeznaczony przede wszystkim do zdobywania wiedzy w zakresie wdrażania SZBHP zgodnych z PN-N-18001 oraz ich doskonaleniem.
W rozdziale pierwszym przedstawiono podstawowe zagadnienia związane z uwarunkowaniami prawnymi bhp w Polsce. Rozdział ten jest wprowadzeniem w prawna problematykę bhp i prezentuje przegląd głównych źródeł prawa w zakresie bhp podkreślając ich znaczącą rolę.
Rozdział drugi omawia aspekty ochrony przeciw pożarowej. Skupiono w nim uwagę na jednostkach ochrony przeciwpożarowej oraz czynnościach rozpoznawczych i podejmowanych działaniach ratowniczych.
Trzeci rozdział to analiza podmiotów zarządzających ochrona pracy. W rozdziale czwartym przedstawiono genezę systemowego zarządzania bhp. Omówiono standardy bhp i będący ich fundamentem cykl PDCA.
Rozdział piąty to wprowadzenie w rodzinę norm PN-N serii 18001. Omówiony model systemu zarządzania bhp oraz zaprezentowana baza terminologiczna pozwalają dokładnie zrozumieć wymagania normy i w zrozumiały sposób komunikować się z ekspertami w zakresie systemowego zarządzania bhp. W rozdziale tym omówiono wymagania normy modelowej PN-N-18001.
Rozdział szósty zawiera prezentację wytycznych norm stworzonych w celu doskonalenia systemu bhp opartego o PN-N-18001.

Szczegóły

ISBN 9788379340712
Autor Pacana
Oprawa broszura
Rok wydania 2016
Format b5
Stron 201

Opinie o produkcie (0)

Submit
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl