Urządzenia kanalizacyjne na terenach zurbanizowanych.

Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 49,00 zł
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
49.00
Cena netto: 46,67 zł
bez 5% VAT i kosztów dostawy
ilość EGZ.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

W Polsce w ciągu ostatnich 25 lat nastąpił znaczący rozwój systemów kanalizacyjnych wraz z oczyszczalniami ścieków. Towarzyszył mu również rozwój sieciowych układów kanalizacji deszczowej.

Książka zawiera omówienie systemów kanalizacyjnych i ich elementów na terenach gdzie stosowanie sieciowych systemów kanalizacji do odprowadzania ścieków bytowych jest konieczne (o gęstości zaludnienia 40-50 M/ha powierzchni działek budowlanych).

W opracowaniu przedstawiono także rozwiązania do odprowadzania wód deszczowych, przede wszystkim z układów kanalizacyjnych i szczelnych powierzchni zanieczyszczonych, oraz zaproponowano rozwiązania dotyczące odprowadzania wód deszczowych umożliwiające zagospodarowanie spływów opadowych w miejscu ich powstania.

Podano także przykłady obliczeń dla projektowania systemów odprowadzania ścieków i wód deszczowych z różnych obiektów i przykłady doboru urządzeń.

Książka może być wykorzystywana do prac studialnych i projektowych w zakresie kanalizacji, opracowaniu operatów wodno-prawnych oraz ocen oddziaływania na środowisko. Może także być przydatna w kształceniu przeszłej kadry inżynierskiej w danej dziedzinie.

 

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły

ISBN 9788360312704
Autor Sawicka-Siarkiewicz Halina
Oprawa tw
Rok wydania 2007
Format b5
Stron 200

Opinie o produkcie (0)

Submit
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl